Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 112: | Line 112: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |I Can't Do it Alone | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Caroline Overman<br />[[Kaylee Meinholdt]] | |||
| style="text-align: center; " |Best Friends | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | style="text-align: center; " |2018 | ||