Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2010 | |||
| style="text-align: center; " |Tense | |||
| style="text-align: center; " |Open | |||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2011 | |||
| style="text-align: center; " |Control | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | |||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2012 | |||
| style="text-align: center; " |Mommy Complex | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | |||
| style="text-align: center; " |Nextstar | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2013 | |||
| style="text-align: center; " |Follow Me | |||
| style="text-align: center; " |Open | |||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Without a Word | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |Carley Fine<br />Kevin Murakami | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |Make Me Whole | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |Gil Mata | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Lips | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Herself | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||