Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 186: | Line 186: | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz | | style="text-align: center; " |Showbiz | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Small Groups | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Small Groups | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2012 | |||
| style="text-align: center; " |Hey U | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Summer Robins | |||
| style="text-align: center; " |Kylee Winters<br />Abbie Hughes<br />Lilyanna Riederer | |||
| style="text-align: center; " |Talen on Parade | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||