Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2012 | ||
| style="text-align: center; " |Mommy Complex | | style="text-align: center; " |Mommy Complex | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| Line 33: | Line 33: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | style="text-align: center; " |Till Enda | ||
| style="text-align: center; " |Open | |||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2013 | |||
| style="text-align: center; " |Follow Me | | style="text-align: center; " |Follow Me | ||
| style="text-align: center; " |Open | | style="text-align: center; " |Open | ||
| Line 40: | Line 46: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2014 | | style="text-align: center; " |Still Hott | ||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Without a Word | | style="text-align: center; " |Without a Word | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| Line 46: | Line 58: | ||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | | style="text-align: center; " |TOP Nationals | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |My Immortal | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Without a Word | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Without a Word | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Without a Word | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2015 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Sarajevo | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " |11<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Bounce | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |My Battlefield | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Make it Bounce | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Meghan Sanett | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | style="text-align: center; " |2016 | ||