Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 137: | Line 137: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | ||
| style="text-align: center; " |Everybody | | style="text-align: center; " |Everybody | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 149: | Line 149: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Jade Osborn | | style="text-align: center; " |Jade Osborn | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest | | style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Garden | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| style="text-align: center; " |Haley Zimmerman | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2011 | | style="text-align: center; " |2011 | ||
| Line 160: | Line 167: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2013 | ||
| style="text-align: center; " |Good Luck | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Good Luck | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | ||
| style="text-align: center; " |Alaina Lee | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Alaina Lee | ||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | | style="text-align: center; " |TOP Nationals | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2014 | | style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " |Medicine | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Let it Roll | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Kaitlyn Rose | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |AB Machines | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Kylie Winters | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Bleeding Love | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |Brandon Swaney | |||
| style="text-align: center; " |Quinn Self | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2014 | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Medicine | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Shannon Hauser | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals (Tulsa) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Mariah Rollwagen | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Gravity | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Shannon Hauser | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Number One | |||
| style="text-align: center; " |Modern | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Shannon Hauser | | style="text-align: center; " |Shannon Hauser | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||