Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 367: | Line 367: | ||
| style="text-align: center; " |Summer Robins | | style="text-align: center; " |Summer Robins | ||
| style="text-align: center; " |Kylee Winters<br />Abbie Hughes<br />Lilyanna Riederer | | style="text-align: center; " |Kylee Winters<br />Abbie Hughes<br />Lilyanna Riederer | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Talent on Parade | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Brave | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Mckenna Cain<br />Taylor Fine<br />Olivia Mills<br />Kaitlyn Rose<br />Chloe Shaw<br />Layne Steffen<br />Carley Uhl | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Welcome to Havana | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Caroline Barker<br />Jenna Haase<br />Mckenna Cain<br />Elle Thomas<br />Kaitlyn Rose<br />Chloe Shaw<br />Brooke Mason<br />Carley Uhl | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Polar Bear | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Abbie Hughes<br />Quinn Self<br />Kelsey Mills<br />Olivia Mills<br />Mariah Rollwagen<br />Lexi Wagner<br />Layne Steffen | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Sexy Silk | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Paige Tully<br />Mckenna Cain<br />Olivia Mills<br />Kelsey Mills<br />Lexi Wagner<br />Quinn Self<br />Mariah Rollwagen | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Ball & Chain | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Abbie Hughes<br />Quinn Self<br />Olivia Mills<br />Mariah Rollwagen<br />Lexi Wagner<br />Layne Steffen | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Locomotion | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Kelsey Mills<br />Mariah Rollwagen<br />Carley Fine | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Nasty Girls | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Lexi Wagner<br />Carley Fine<br />Kelsey Mills<br />Mariah Rollwagen<br />Abbie Hughes | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||