Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 189: | Line 189: | ||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | | style="text-align: center; " |Crystal Robins | ||
| style="text-align: center; " |Kylie Winters | | style="text-align: center; " |Kylie Winters | ||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2012 | |||
| style="text-align: center; " |Lookin Good | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | |||
| style="text-align: center; " |Alaina Lee | |||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | | style="text-align: center; " |Talent on Parade | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 239: | Line 247: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2015 | ||
| style="text-align: center; " |Gravity | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Gravity | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Shannon Hauser | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| | |- | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | | style="text-align: center; " |StarQuest (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||