Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 471: | Line 471: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | ||
| style="text-align: center; " |Toy Soldier | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Meghan Sanett | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |What Hurts the Most | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Gil Mata | |||
| style="text-align: center; " |Abbie Hughes<br />Shannon Hauser<br />Layne Steffen<br />Maggie Kohlrus | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Small Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Ghost of Sky | | style="text-align: center; " |Ghost of Sky | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 477: | Line 492: | ||
| style="text-align: center; " |[[Ava Curbow]]<br />[[Kaylee Meinholdt]]<br />[[Kamdyn Wedel]]<br />[[Ellayziah Montgomery]] | | style="text-align: center; " |[[Ava Curbow]]<br />[[Kaylee Meinholdt]]<br />[[Kamdyn Wedel]]<br />[[Ellayziah Montgomery]] | ||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | | style="text-align: center; " |TOP Nationals | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Small Groups | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Small Groups | ||
|} | |} | ||