Lilah Haye: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 84: Line 84:
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Wicked Game
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Wicked Game
| style="text-align: center; " |
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Ashley Gonzales
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Ashley Gonzales
| style="text-align: center; " |24/7 (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |24/7 (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |KAR (Long Beach)
| style="text-align: center; " |Miss Dance
|-
|-
| style="text-align: center; " |Strange Fruit
| style="text-align: center; " |Strange Fruit
Line 135: Line 138:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |Showstoppers
| style="text-align: center; " |Showstopper
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-