Michelle Quiner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 67: Line 67:
|Suzi Taylor
|Suzi Taylor
|Dance Xplosion
|Dance Xplosion
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 204: Line 218:
|The End
|The End
|
|
|Herself
|self-choreographed
|NYDCA
|NYDCA
|
|