Eliza Farr: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 125: | Line 125: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" colspan="1"|2017-2018 | ||
|Forgotten Arrow | |Forgotten Arrow | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 131: | Line 131: | ||
|NUVO (Indianapolis) | |NUVO (Indianapolis) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" colspan="1"|Smile | | rowspan="2" colspan="1"|Smile | ||
| Line 148: | Line 142: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="20"|2018-2019 | | rowspan="20"|2018-2019 | ||
| rowspan="2"|Get Off My Land | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"| | |||
|JUMP (Fort Lauderdale) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|A Blessing | | rowspan="2"|A Blessing | ||
| rowspan="2"|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| Line 153: | Line 156: | ||
|24/7 (Chicago) | |24/7 (Chicago) | ||
|9<sup>th</sup> in Teen Solos | |9<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Pittsburgh) | |||
|High Gold | |||
|} | |} | ||