Rose Crombie: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Age 15-19 Power Solos | | style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Age 15-19 Power Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Love Me or Leave Me | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||