Samantha Hurst: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
|2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Competitive Duet/Trios | |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Competitive Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2010 | ||
|Finding Me | | rowspan="2" |Finding Me | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|Susan Barnett | | rowspan="2" |Susan Barnett | ||
|[[Brianna Haire]]<br />[[Christina Ricucci]] | | rowspan="2" |[[Brianna Haire]]<br />[[Christina Ricucci]] | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Competitive Duet/Trios<br />Double Platinum | |||
|- | |- | ||
|Aha! | |Aha! | ||