Samantha Hurst: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 126: Line 126:
|7<sup>th</sup> in Senior Solos
|7<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2015
| rowspan="3" |2015
| rowspan="2" |Lay Me Down
| rowspan="3" |Lay Me Down
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|KAR (Anaheim)
|KAR (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Dance
|3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Dance
|-
|Showstopper (Anaheim)
|9<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Crystal Award
|-
|-
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)