Simone Cameresi: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Competitive Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Competitive Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2009 | |||
| style="text-align: center; " |Sorry | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim I) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Competitive Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | ||