Simone Cameresi: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 138: Line 138:
| style="text-align:center;"|HOFDC
| style="text-align:center;"|HOFDC
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align:center;"|2012
| rowspan="4" style="text-align:center;"|2012
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Edge of Glory
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Edge of Glory
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Jazz
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Jazz
Line 147: Line 147:
|-
|-
| style="text-align:center;"|Showstopper
| style="text-align:center;"|Showstopper
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|Waiting for My Man
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Dominique Arcienega<br />[[Ally Robinson]]<br />Samantha Grayson<br />Haley Messick<br />[[Rachel Richens]]<br />Autumn Vanderhook<br />Genneya Walton<br />Chloe Wilson
| style="text-align:center;"|Shannon Mather
| style="text-align:center;"|HOFDC
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|}
|}