Simone Cameresi: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 255: Line 255:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align:center;"|2009
| rowspan="2" style="text-align:center;"|2009
| style="text-align:center;"|Oh My Gosh
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|[[Keana Cameresi]]<br />[[Britney Haire]]<br />& other dancers
| style="text-align:center;"|unknown
| style="text-align:center;"|Showstopper
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|The Phoenix
| style="text-align:center;"|The Phoenix
| style="text-align:center;"|Lyrical
| style="text-align:center;"|Lyrical