Simone Cameresi: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 292: Line 292:
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align:center;"|2012
| rowspan="6" style="text-align:center;"|2012
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Edge of Glory
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Edge of Glory
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Jazz
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Jazz
Line 318: Line 318:
|-
|-
| style="text-align:center;"|HOFDC
| style="text-align:center;"|HOFDC
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|My Dream
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|[[Keana Cameresi]]<br />Natalie Conn<br />Bella Fritch<br />Samantha Grayson<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Autumn Miller]]<br />[[Jessie Presch]]<br />Chloe Quast<br />[[Sarah Shepherd]]<br />Madison Smith
| style="text-align:center;"|Shannon Mather
| style="text-align:center;"|Countdown
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-