Simone Cameresi: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 381: | Line 381: | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|2016 | | rowspan="3" style="text-align:center;"|2016 | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"|Misty Blue | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"|Jazz | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"|Alexis Rosenstrauch<br />[[Madelyne Spang]]<br />[[Jessalyn Ward]]<br />[[Calysta Westlake]] | ||
| style="text-align:center;"|Shannon Mather | | style="text-align:center;"|Shannon Mather | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align:center;"|did not place | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Body Love | |||
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Open | |||
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Raegan Kirby<br />Claire Knoebel<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Autumn Miller]]<br />Alexis Rosenstrauch<br />[[Sarah Shepherd]]<br />[[Madelyne Spang]]<br />[[Jessalyn Ward]]<br />[[Calysta Westlake]] | |||
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Shannon Mather | |||
| style="text-align:center;"|MOVE | | style="text-align:center;"|MOVE | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align:center;"|3<sup>rd</sup> in Senior Large Groups | |||
|} | |} | ||