Simone Cameresi: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 282: Line 282:
|-
|-
|-
|-
| rowspan="2" |2009
| rowspan="3" |2009
|The Phoenix
| rowspan="2" |The Phoenix
|Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
|Susan Barnett
| rowspan="2" |Susan Barnett
|[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Christina Ricucci]]<br />[[Samantha Hurst]]
| rowspan="2" |[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Christina Ricucci]]<br />[[Samantha Hurst]]
|KAR
|KAR (Ontario)
|2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Competitive Groups
|2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Competitive Groups
|-
|Showstopper (Anaheim)
|
|-
|-
|I'm There Too
|I'm There Too
Line 294: Line 297:
|unknown
|unknown
|[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Christina Ricucci]]<br />[[Samantha Hurst]]<br />& other dancers
|[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Christina Ricucci]]<br />[[Samantha Hurst]]<br />& other dancers
|Showstopper
|Showstopper (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 394: Line 397:
|Waiting Game
|Waiting Game
|unknown
|unknown
|Jordyn Chavez<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Calysta Westlake]]<br />Chloe Wilson<br />Dominique Arciniega
|Shannon Mather
|Shannon Mather
|Jordyn Chavez<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Calysta Westlake]]<br />Chloe Wilson<br />Dominique Arciniega
|Hall of Fame Nationals
|Hall of Fame Nationals
|
|
Line 401: Line 404:
|Crazy Love
|Crazy Love
|unknown
|unknown
|KT Madden<br />Calysta Westlake<br />Lexi Rosenstrauch<br />Caitlin Miranda
|Shannon Mather
|Shannon Mather
|KT Madden<br />[[Calysta Westlake]]<br />Lexi Rosenstrauch<br />Caitlin Miranda
|MOVE
|MOVE
|
|
|-
|-
|November Rain
|November Rain
|unknown
|unknown
|unknown
|Shannon Mather
|Shannon Mather
|unknown
|Hall of Fame
|Hall of Fame
|
|
Line 416: Line 419:
|Misty Blue
|Misty Blue
|Jazz
|Jazz
|Alexis Rosenstrauch<br />[[Madelyne Spang]]<br />[[Jessalyn Ward]]<br />[[Calysta Westlake]]
|Shannon Mather
|Shannon Mather
|Alexis Rosenstrauch<br />[[Madelyne Spang]]<br />[[Jessalyn Ward]]<br />[[Calysta Westlake]]
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
Line 423: Line 426:
| rowspan="3" |Body Love
| rowspan="3" |Body Love
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |Raegan Kirby<br />Claire Knoebel<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Autumn Miller]]<br />Alexis Rosenstrauch<br />[[Sarah Shepherd]]<br />[[Madelyne Spang]]<br />[[Jessalyn Ward]]<br />[[Calysta Westlake]]
| rowspan="3" |Shannon Mather
| rowspan="3" |Shannon Mather
| rowspan="3" |Raegan Kirby<br />Claire Knoebel<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Autumn Miller]]<br />Alexis Rosenstrauch<br />[[Sarah Shepherd]]<br />[[Madelyne Spang]]<br />[[Jessalyn Ward]]<br />[[Calysta Westlake]]
|MOVE
|MOVE
|
|