Simone Cameresi: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 282: | Line 282: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2009 | ||
|The Phoenix | | rowspan="2" |The Phoenix | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|Susan Barnett | | rowspan="2" |Susan Barnett | ||
|[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Christina Ricucci]]<br />[[Samantha Hurst]] | | rowspan="2" |[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Christina Ricucci]]<br />[[Samantha Hurst]] | ||
|KAR | |KAR (Ontario) | ||
|2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Competitive Groups | |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Competitive Groups | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|I'm There Too | |I'm There Too | ||
| Line 294: | Line 297: | ||
|unknown | |unknown | ||
|[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Christina Ricucci]]<br />[[Samantha Hurst]]<br />& other dancers | |[[Brianna Haire]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Christina Ricucci]]<br />[[Samantha Hurst]]<br />& other dancers | ||
|Showstopper | |Showstopper (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 394: | Line 397: | ||
|Waiting Game | |Waiting Game | ||
|unknown | |unknown | ||
|Jordyn Chavez<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Calysta Westlake]]<br />Chloe Wilson<br />Dominique Arciniega | |||
|Shannon Mather | |Shannon Mather | ||
|Hall of Fame Nationals | |Hall of Fame Nationals | ||
| | | | ||
| Line 401: | Line 404: | ||
|Crazy Love | |Crazy Love | ||
|unknown | |unknown | ||
|KT Madden<br />Calysta Westlake<br />Lexi Rosenstrauch<br />Caitlin Miranda | |||
|Shannon Mather | |Shannon Mather | ||
|MOVE | |MOVE | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|November Rain | |November Rain | ||
|unknown | |||
|unknown | |unknown | ||
|Shannon Mather | |Shannon Mather | ||
|Hall of Fame | |Hall of Fame | ||
| | | | ||
| Line 416: | Line 419: | ||
|Misty Blue | |Misty Blue | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Alexis Rosenstrauch<br />[[Madelyne Spang]]<br />[[Jessalyn Ward]]<br />[[Calysta Westlake]] | |||
|Shannon Mather | |Shannon Mather | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 423: | Line 426: | ||
| rowspan="3" |Body Love | | rowspan="3" |Body Love | ||
| rowspan="3" |Open | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan="3" |Raegan Kirby<br />Claire Knoebel<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Autumn Miller]]<br />Alexis Rosenstrauch<br />[[Sarah Shepherd]]<br />[[Madelyne Spang]]<br />[[Jessalyn Ward]]<br />[[Calysta Westlake]] | |||
| rowspan="3" |Shannon Mather | | rowspan="3" |Shannon Mather | ||
|MOVE | |MOVE | ||
| | | | ||