Addison Jones: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 23: Line 23:
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Once Upon a Dream
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Once Upon a Dream
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jennifer Hoffstetter
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jennifer Hoffstetter
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Elite Mini Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Elite Mini Solos
Line 32: Line 32:
| style="text-align: center; " |NRG (Phoenix)
| style="text-align: center; " |NRG (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
| style="text-align: center; " |One Rhythm (Phoenix)
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017