Addison Jones: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Once Upon a Dream | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Jennifer Hoffstetter | ||
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix) | | style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Elite Mini Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Elite Mini Solos | ||
| Line 32: | Line 32: | ||
| style="text-align: center; " |NRG (Phoenix) | | style="text-align: center; " |NRG (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |One Rhythm (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||