Ashley Gutz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | | rowspan="2"|2016 | ||
|Show Off | | rowspan="2"|Show Off | ||
|Musical Theater | | rowspan="2"|Musical Theater | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
|17<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | |2017 | ||