Ashley Gutz: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 81: Line 81:
|Runner-Up Junior<br />Female Core Performer
|Runner-Up Junior<br />Female Core Performer
|-
|-
|2022
| rowspan="2" |2022
|Misty
| rowspan="2" |Misty
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="2" |[[Chelsea Jennings]]
|NUVO (Omaha)
|NUVO (Omaha)
|9<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Artist
|9<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Artist
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|}
|}


Line 279: Line 282:


===Videos===
===Videos===
<center><youtube width="400" height="240">lrC9mgo7F_0</youtube><youtube width="400" height="240">3J_N81yEoq8</youtube></center>
<center><youtube width="300" height="175">lrC9mgo7F_0</youtube><youtube width="300" height="175">3J_N81yEoq8</youtube><youtube width="300" height="175">2w6ihjjObsk</youtube><youtube width="300" height="175">59vEIYbhJ1s</youtube></center>


==External Links==
==External Links==