Audrey Stone: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 72: Line 72:
| rowspan="6"|Aviana Sanchez
| rowspan="6"|Aviana Sanchez
| rowspan="6"|Rylee Hitter<br />Mackenzie Kleveno<br />Juliana Stoffel<br />[[Joleane Jewell]]<br />Brooklyn Magana<br />Ava Stanford
| rowspan="6"|Rylee Hitter<br />Mackenzie Kleveno<br />Juliana Stoffel<br />[[Joleane Jewell]]<br />Brooklyn Magana<br />Ava Stanford
|Move
|2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups
|-style="text-align: center; "
|Spotlight
|Spotlight
|3<sup>rd</sup> in Elite Groups
|3<sup>rd</sup> in Elite Groups
Line 86: Line 89:
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Small Groups
|2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Small Groups
|-style="text-align: center; "
|Move
|2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|Land of All
| rowspan="5"|Land of All