Audrey Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 150: | Line 150: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Why'd Did You Have to Go | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Maddie Stone]] | ||
|Dance Xperience (Long Beach) | |Dance Xperience (Long Beach) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios<br />Gold | |1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios<br />Gold | ||
| Line 163: | Line 162: | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios | |||
|} | |} | ||