Audrey Stone: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 232: Line 232:
|-
|-
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
Line 248: Line 248:
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|-
|-
|Starpower (Riverside)
|Starpower (Riverside)
Line 743: Line 743:
MVP Award
MVP Award
|-
|-
| rowspan="21" |2023
| rowspan="18" |2023
| rowspan="3" |911
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Natalia Carazo<br />Caylin Garcia<br />Alina Marquez<br />Savanna Richardson<br />[[Alexa Estep]]<br />Sarah Tischbern<br />Alissa Whiteside
|Showstopper (Anaheim I)
|7<sup>th</sup> in Senior Small Groups
|-
|KAR (Upland)
|
|-
|Hall of Fame (Riverside)
|
|-
| rowspan="3" |My All
| rowspan="3" |My All
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical