Audrey Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 237: | Line 237: | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos | |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Without Fear | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Niko Martinez | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
| Line 248: | Line 248: | ||
|- | |- | ||
|KAR (Upland) | |KAR (Upland) | ||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 253: | Line 256: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Past, Present, Future | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Aviana Sanchez | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| | | | ||
| Line 263: | Line 266: | ||
|- | |- | ||
|KAR (Upland) | |KAR (Upland) | ||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 275: | Line 281: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2022 | | rowspan="8" |2022 | ||