Audrey Stone: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 237: Line 237:
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="10" |2023
| rowspan="12" |2023
| rowspan="5" |Without Fear
| rowspan="6" |Without Fear
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |Niko Martinez
| rowspan="6" |Niko Martinez
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
Line 248: Line 248:
|-
|-
|KAR (Upland)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1610/act/496/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Upland) - Without Fear]</ref>
|KAR (Upland)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1610/act/496/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Upland) - Without Fear]</ref>
|
|-
|KAR Nationals (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 256: Line 259:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |Past, Present, Future
| rowspan="6" |Past, Present, Future
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="6" |Jazz
| rowspan="5" |Aviana Sanchez
| rowspan="6" |Aviana Sanchez
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
Line 266: Line 269:
|-
|-
|KAR (Upland)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1689/act/1200/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR Nationals (Anaheim 1) - Past, Present, Future]</ref><ref>[https://dancekar.com/store/event/1691/act/276/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR Nationals (Anaheim 2) - Past, Present, Future]</ref>
|KAR (Upland)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1689/act/1200/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR Nationals (Anaheim 1) - Past, Present, Future]</ref><ref>[https://dancekar.com/store/event/1691/act/276/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR Nationals (Anaheim 2) - Past, Present, Future]</ref>
|
|-
|KAR Nationals (Anaheim)
|
|
|-
|-