Audrey Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 279: | Line 279: | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Blue Bayou | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||
| Line 322: | Line 329: | ||
|9<sup>th</sup> Grade Gold - 2<sup>nd</sup> Place | |9<sup>th</sup> Grade Gold - 2<sup>nd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2023 | ||
| rowspan="2" |San Diego | | rowspan="2" |San Diego | ||
| | |10<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | ||
|- | |||
|4<sup>th</sup> Place Finalist | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Chino Hills | |||
|10<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|- | |- | ||
| | |7<sup>th</sup> Place Finalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Lake Elsnore | | rowspan="2" |Lake Elsnore | ||
| | |10<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| | |3<sup>rd</sup> Place Finalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Walnut | | rowspan="2" |Walnut | ||
|10<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | |||
|- | |||
|5<sup>th</sup> Place Finalist | |||
|- | |||
|Nationals | |||
|10<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2024 | |||
| rowspan="2" |Chino Hills | |||
|11<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | |11<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| | |3<sup>rd</sup> Place Finalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Carlsbad | ||
|11<sup>th</sup> Grade - | |11<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| | |4<sup>th</sup> Place Finalist | ||
|} | |} | ||