Ava-Rose Campbell: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 39: Line 39:
|3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Solos<br />Platinum
|3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Solos<br />Platinum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2015
| rowspan="3"|2015
| rowspan="2"|Lookin' Good
| rowspan="3"|Lookin' Good
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|
|Showstoppers (Tacoma)
|Showstoppers (Tacoma)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Crystal Award
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Crystal Award
|-style="text-align: center; "
|Showstoppers WCF
|5<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Double Platinum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR (Tacoma)
|KAR (Tacoma)
Line 53: Line 56:
|
|
|
|
|
|KAR (Tacoma)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
|2017
|Diamonds
|
|
|
|
|
|Showstoppers (Tacoma)
|
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2018
|2018
Line 67: Line 70:
|
|
|
|
|
|KAR (Tacoma)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2019
|2019
|I'd Rather Be Me
|
|
|
|
|
|Showstoppers (Tacoma)
|
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|
|}
|}