Ava-Rose Campbell: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>TVfan98
Line 54: Line 54:
|KAR (Tacoma)
|KAR (Tacoma)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-
| rowspan="3"|2017
|2016
|Queen Bee
|Jazz
|
|
|- style="text-align: center; "
| rowspan="2" |2017
|Diamonds
|Diamonds
|Lyrical
|Lyrical
|Showstoppers (Tacoma)
|Showstoppers (Tacoma)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|Queen Bee
|Jazz
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Why Don't You Love Me
|Why Don't You Love Me