Brightyn Rines: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 24: Line 24:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |Dimples
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Starbound (Phoenix II)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Petite Solos
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2015