Brightyn Rines: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 153: Line 153:
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 9-11 Secondary Solos
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 9-11 Secondary Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
Line 162: Line 162:
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |Hometown Glory
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]]
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|}
|}