Brightyn Rines: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 153: Line 153:
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 9-11 Secondary Solos
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 9-11 Secondary Solos
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
Line 174: Line 174:
| style="text-align: center; " |Radix (Kansas City)
| style="text-align: center; " |Radix (Kansas City)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |Distorted Self
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo)
| style="text-align: center; " |
|}
|}