Brightyn Rines: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 156: | Line 156: | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 9-11 Secondary Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 9-11 Secondary Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
| Line 182: | Line 182: | ||
| style="text-align: center; " |Chelsea Jennings | | style="text-align: center; " |Chelsea Jennings | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | | style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hometown Glory | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]] | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Portland) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||