Brightyn Rines: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
imported>TVfan98 |
||
| Line 190: | Line 190: | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Portland) | | style="text-align: center; " |JUMP (Portland) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Inside | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|JUMP Phoenix 2019 | |||
|5th overall in Junior solos | |||
|} | |} | ||