Brooklynn Jones: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>KSwani |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |High Gold Award | | style="text-align: center; " |High Gold Award | ||
|- | |||
|2018 | |||
|Meadow | |||
|Contemporary | |||
|Nick Meola | |||
|NUVO | |||
| | |||
|} | |} | ||