Brooklynn Jones: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
| style="text-align: center; " |High Gold Award | | style="text-align: center; " |High Gold Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Meadow | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Meadow | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 86: | Line 86: | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Omaha) | | style="text-align: center; " |NUVO (Omaha) | ||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Painted Dream | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Revenant | | style="text-align: center; " |Revenant | ||