Cami Voorhees: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Solos |
|||
| Line 190: | Line 190: | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Albany) | | style="text-align: center; " |JUMP (Albany) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| | |||
|Bad Dream | |||
|Contemporary | |||
|Teddy Forance | |||
|JUMP (New York) | |||
|1st in Mini Solos | |||
|} | |} | ||