Cami Voorhees: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 283: | Line 283: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Let It Bump | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Let It Bump | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hip Hop | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Hip Hop | ||
| Line 294: | Line 294: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |You Make Me Feel So Strong | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Elyse Wingertsahn]] | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Columbus) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Columbus) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior American League Duet/Trios <br> MVP Award | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios | |||
|} | |} | ||