Cami Voorhees: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 338: | Line 338: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |2016 | ||
|Breathe | |||
|Lyrical | |||
|[[Chelsea Sebes]] | |||
|Madison Bittner<br />[[Eliza Farr]]<br />Emersyn Garvin<br />Ashlyn Grzelak<br />[[Elyse Wingertsahn]] | |||
|NUVO (Pittsburgh) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" |2017 | |||
|Gone | |||
|Contemporary | |||
|Chantel Aguirre | |||
|Madison Bittner<br />[[Eliza Farr]]<br />Emersyn Garvin<br />Ashlyn Grzelak<br />[[Bella Voorhees]]<br />Paige Westbrook<br />[[Elyse Wingertsahn]] | |||
|24/7 (Pittsburgh) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Me 2 | |||
|Jazz | |||
|[[Chelsea Sebes]] | |||
|Madison Bittner<br />[[Eliza Farr]]<br />Emersyn Garvin<br />Ashlyn Grzelak<br />Paige Westbrook<br />[[Elyse Wingertsahn]] | |||
|24/7 (Pittsburgh) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="20" |2018 | |||
|Utility | |Utility | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||