Cami Voorhees: Difference between revisions
No edit summary |
>Evellle |
||
| Line 288: | Line 288: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2021 | ||
| rowspan="3" |Unplug | | rowspan="3" |Unplug | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| Line 304: | Line 304: | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Chelsea Sebes | |Chelsea Sebes | ||
| | |JUMP (Philadelphia) | ||
| | |1st in Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Knives Out | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Travis Wall | |||
|JUMP (Pittsburgh) | |||
|1st in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
|The Dance Awards Orlando | |The Dance Awards Orlando | ||
|Junior Female Best Dancer | |Junior Female Best Dancer | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="3" |2022 | ||
|Paper Planes | |Paper Planes | ||
| | |Contemporary | ||
|Lauren Herb | |Lauren Herb | ||
| | |NUVO (Pittsburgh) | ||
|Closing Show | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Fuego | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Timothy Blankenship | |||
|Radix (Pittsburgh) | |||
|1st in Teen Solos | |||
|- | |||
|NUVO (Cleveland) | |||
|Closing Show | |Closing Show | ||
|} | |} | ||