Cami Voorhees: Difference between revisions
>38482dbsjfd →Solos: added |
>38482dbsjfd added |
||
| Line 371: | Line 371: | ||
|24/7 (Pittsburgh) | |24/7 (Pittsburgh) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Dance of the Dream Man | | rowspan="2" |Dance of the Dream Man | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |Travis Wall | | rowspan="2" |Travis Wall | ||
|NUVO (Pittsburgh) | |NUVO (Pittsburgh) | ||