Ella Osborne: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 59: Line 59:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|2019
| rowspan="6"|2019
| rowspan="5"|Lovin' Bug Itch
| rowspan="6"|Lovin' Bug Itch
| rowspan="5"|Jazz
| rowspan="6"|Jazz
| rowspan="5"|
| rowspan="6"|
|KAR (Portland)
|KAR (Portland)
|1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance
|1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance
Line 74: Line 74:
|Hollywood Connection
|Hollywood Connection
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Titanium<br />1<sup>st</sup> Runner-Up in Icon Awards
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Titanium<br />1<sup>st</sup> Runner-Up in Icon Awards
|-style="text-align: center; "
|Revel (Seattle)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Act 1 Talent
|Act 1 Talent
Line 90: Line 93:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2019
| rowspan="5"|2019
| rowspan="4"|Hollywood
| rowspan="5"|Hollywood
| rowspan="4"|Musical Theater
| rowspan="5"|Musical Theater
| rowspan="4"|Tony Elliott
| rowspan="5"|Tony Elliott
| rowspan="4"|[[Kenna Batty]]
| rowspan="5"|[[Kenna Batty]]
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
Line 103: Line 106:
|Hollywood Connection
|Hollywood Connection
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|Revel (Seattle)
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />2<sup>nd</sup> Overall
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Act 1 Talent
|Act 1 Talent