Ella Osborne: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 59: Line 59:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2019
| rowspan="7"|2019
| rowspan="6"|Lovin' Bug Itch
| rowspan="7"|Lovin' Bug Itch
| rowspan="6"|Jazz
| rowspan="7"|Jazz
| rowspan="6"|
| rowspan="7"|
|KAR (Portland)
|KAR (Portland)
|1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance
|1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance
Line 68: Line 68:
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Miss StarQuest
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Miss StarQuest
|-style="text-align: center; "
|Spotlight Dance Cup
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br>Dance Down Winner
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe
Line 93: Line 96:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|2019
| rowspan="6"|2019
| rowspan="5"|Hollywood
| rowspan="6"|Hollywood
| rowspan="5"|Musical Theater
| rowspan="6"|Musical Theater
| rowspan="5"|Tony Elliott
| rowspan="6"|Tony Elliott
| rowspan="5"|[[Kenna Batty]]
| rowspan="6"|[[Kenna Batty]]
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|Spotlight Dance Cup
|2<sup>nd</sup> Overall<br>Diamond
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe