Ella Osborne: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|Lovin' Bug Itch | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"| | ||
|KAR (Portland) | |KAR (Portland) | ||
|1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance | |1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance | ||
| Line 68: | Line 68: | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Miss StarQuest | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Miss StarQuest | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Spotlight Dance Cup | |||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br>Dance Down Winner | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hollywood Vibe | |Hollywood Vibe | ||
| Line 93: | Line 96: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Hollywood | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Tony Elliott | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|[[Kenna Batty]] | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Spotlight Dance Cup | |||
|2<sup>nd</sup> Overall<br>Diamond | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hollywood Vibe | |Hollywood Vibe | ||