Ella Osborne: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 40: Line 40:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2018
| rowspan="8"|2018
| rowspan="3"|Never Met a Wolf
| rowspan="4"|Never Met a Wolf
| rowspan="3"|Musical Theater
| rowspan="4"|Musical Theater
| rowspan="3"|Brittany Boole
| rowspan="4"|Brittany Boole
|Spotlight Dance Cup
|Spotlight Dance Cup
|
|-style="text-align: center; "
|Starpower (Portland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 61: Line 64:
|Starpower (Portland)
|Starpower (Portland)
|Ruby Dance Down Winner
|Ruby Dance Down Winner
|-style="text-align: center; "
|Celebrity Dance
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe