Ella Osborne: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="10"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Never Met a Wolf | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Brittany Boole | ||
|Spotlight Dance Cup | |Spotlight Dance Cup | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 56: | Line 59: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|River | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Lauren Flores | ||
|Spotlight Dance Cup | |Spotlight Dance Cup | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Portland) | |||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Starpower (Portland) | |Starpower (Portland) | ||