Elsie Check: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Phoenix) | |NUVO (Phoenix) | ||
| | |5<sup>th</sup> in NUbie Solos<br />Gold Award | ||
|} | |} | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||
| Line 109: | Line 98: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2015 | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2018 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Jump (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Jump (Phoenix) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||