Jenna Jarboe: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 161: Line 161:
|
|
|-
|-
| rowspan="12" |2021
| rowspan="13" |2021
| rowspan="4" |Battlefield
| rowspan="4" |Battlefield
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
Line 207: Line 207:
|
|
|-
|-
|Starpower (Indianapolis)
|
|-
|Dangerous
|Jazz
|
|Starpower (Indianapolis)
|Starpower (Indianapolis)
|
|