Jenna Jarboe: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 161: | Line 161: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2021 | ||
| rowspan="4" |Battlefield | | rowspan="4" |Battlefield | ||
| rowspan="4" |Lyrical | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| Line 177: | Line 177: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Dangerous | | rowspan="3" |Dangerous | ||
|Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" | | |||
|Revive (Indianapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Starpower (Indianapolis) | |Starpower (Indianapolis) | ||
| | | | ||
| Line 210: | Line 216: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Fairy Dolls | ||
| | |Ballet | ||
| | | | ||
| | |Revolution (Indianapolis) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||